Починаємо весняні акції. Тримайте знижки на термобілизну відомого Шведського виробника Craft.

Шведська компанія Craft - світовий лідер у виробництві термобілизни та функціонального спортивного одягу. Ще донедавна про цю компанію знали лише професіонали, військові та невелика категорія екстремалів. Зараз же ім'я Craft стало синонімом слова «якість» у всіх напрямках спорту, яким займається шведська компанія.

Свою історію компанія Craft почала з розробки екіпіровки для пілотів Повітряних сил Швеції, що забезпечує оптимальний мікроклімат. Починаючи з 1974 року дослідницький департамент Craft активно займається вивченням і тестуванням вентиляційних і волого пропускних властивостей різних матеріалів.

Craft виробляє функціональний спортивний одяг, який гарантує ідеальний мікроклімат тіла спортсмену (температурний режим, і режим відведення вологи). Коли вентиляція і відведення вологи функціонують саме так, як вони повинні, спортсмен отримує оптимальну робочу температуру. Ні перегрівів, ані переохолоджень. Що забезпечує йому оптимальні результати роботи його м'язів і, відповідно - кращі результати.

Більше 30 років роботи принесли компанії незліченну кількість медалей на Чемпіонатах світу та Олімпійських іграх. Функціональний одяг Craft представлений ​​в безлічі видів спорту, а ім'я бренду стало синонімом «Інноваційного високофункціонального спортивного одягу».

Copyright (c) 2009 Rivelo.com.ua